R0.25D10-1505/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D10-1505/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R0.25D10-1505/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
Foi de date: R0.25D10-1505/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R0.25D10-1505/P
Număr parc R0.25D10-1505/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-5V 250MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8168 pcs Fișa cu date R0.25D10-1505/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -5V
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 1kV
Tensiune - Intrare (Min) 13.5V Tensiune - Intrare (Max) 16.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.25D Putere (Wați) 250mW
ambalare Tube Pachet / Caz 10-SMD Module
Alte nume 10015417
R0.25D101505/P
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 60 ~ 70%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 13.5V - 16.5V Input Curent - Ieșire (Max) 25mA, 25mA