R-78S1.8-0.1
RECOM PowerRECOM Power
R-78S1.8-0.1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R-78S1.8-0.1
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.8V 0.1A
Foi de date: R-78S1.8-0.1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
84 pcs
126 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R-78S1.8-0.1
Număr parc R-78S1.8-0.1 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 1.8V 0.1A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16381 pcs Fișa cu date R-78S1.8-0.1.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 1.8V
Tensiune - Intrare (Min) 0.65V Tensiune - Intrare (Max) 1.3V
Tip Linear Regulator Replacement Pachetul dispozitivului furnizor 4-SIP
Dimensiune / Dimensiune 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm) Serie R-78S
Pachet / Caz 4-SIP Module Alte nume 80099333
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OTP, SCP, UVLO
Eficienţă 93% descriere detaliata Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.8V 100mA 0.65V - 1.3V Input
Curent - Ieșire (Max) 100mA Caracteristici de control Enable, Active High