R-78AA2.5-0.5SMD
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA2.5-0.5SMD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R-78AA2.5-0.5SMD
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2.5V 1W
Foi de date: R-78AA2.5-0.5SMD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R-78AA2.5-0.5SMD
Număr parc R-78AA2.5-0.5SMD Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 2.5V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11024 pcs Fișa cu date R-78AA2.5-0.5SMD.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2.5V Tensiune - Intrare (Min) 4.75V
Tensiune - Intrare (Max) 32V Tip Linear Regulator Replacement
Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Serie INNOLINE R-78AA-0.5
Putere (Wați) 1W ambalare Tube
Pachet / Caz 10-SMD Module Alte nume 80999166
R78AA2.50.5SMD
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87% descriere detaliata Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 500mA 4.75V - 32V Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Caracteristici de control Enable, Active High
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
R-78AA3.3-1.0SMD
R-78AA3.3-1.0SMD
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
In stoc: 12251 pcs
Descarca: R-78AA3.3-1.0SMD.pdf
RFQ
R-78AA2.5-0.5SMD-R
R-78AA2.5-0.5SMD-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 2.5V 1W