M2122-3005-AL
RAFRAF
M2122-3005-AL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M2122-3005-AL
Producator / Marca: RAF
Descrierea produsului HEX STANDOFF M3X0.5 ALUM 31MM
Foi de date: 1.M2122-3005-AL.pdf2.M2122-3005-AL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M2122-3005-AL
Număr parc M2122-3005-AL Producător RAF
Descriere HEX STANDOFF M3X0.5 ALUM 31MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 96586 pcs Fișa cu date 1.M2122-3005-AL.pdf2.M2122-3005-AL.pdf
Tip Hex Standoff Cu filet /, nefiletată Threaded
Serie - Șurub, Dimensiunea filetului M3x0.5
Placare - Alte nume 1772-1672
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Aluminum
Lungime - În general 1.408" (35.76mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Gen Male, Female Caracteristici -
Diametru - exterior 0.177" (4.50mm) Hex Diametru - interior -
descriere detaliata Hex Standoff Threaded M3x0.5 Aluminum 1.220" (31.00mm) Culoare -
Între înălțimea consiliului 1.220" (31.00mm)