4006T-440-AL
RAFRAF
4006T-440-AL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4006T-440-AL
Producator / Marca: RAF
Descrierea produsului RND STANDOFF #4-40 ALUM 15.09MM
Foi de date: 1.4006T-440-AL.pdf2.4006T-440-AL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 4006T-440-AL
Număr parc 4006T-440-AL Producător RAF
Descriere RND STANDOFF #4-40 ALUM 15.09MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 39504 pcs Fișa cu date 1.4006T-440-AL.pdf2.4006T-440-AL.pdf
Tip Round Standoff Cu filet /, nefiletată Threaded
Serie - Șurub, Dimensiunea filetului #4-40
Placare - Alte nume 1772-1422
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Aluminum
Lungime - În general 0.750" (19.05mm) 3/4" Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Gen Male, Female Caracteristici -
Diametru - exterior 0.188" (4.78mm) 3/16" Diametru - interior -
descriere detaliata Round Standoff Threaded #4-40 Aluminum 0.594" (15.09mm) Culoare -
Între înălțimea consiliului 0.594" (15.09mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
40072
Producători: Klein Tools
Descriere: ELECTRICIAN'S GLOVES - LARGE
In stoc: 3555 pcs
Descarca: 40072.pdf
RFQ
40076N
40076N
Producători: Apex Tool Group
Descriere: FILE,PILLAR,NARROW,CUT 0,6"/152M
In stoc: 4288 pcs
Descarca:
RFQ
40068
Producători: Klein Tools
Descriere: JOURNEYMAN LEATHER WORK GLOVES L
Descarca:
Descriere: ELECTRICIAN'S GLOVES - EXTRA-LAR
Descarca: 40074.pdf
Producători: Bopla Enclosures
Descriere: SLOT STONE F 40MM, M4
Descriere: JOURNEYMAN LEATHER WORK GLOVES X
Producători: Steinel
Descriere: TS600W PLASTIC WELDING SET
Producători: Wiha
Descriere: WRENCH COMBINATION 2" 21.26"
Producători: Bopla Enclosures
Descriere: SLOT STONE F 30MM, M4
Producători: ebm-papst Inc.
Descriere: INLET RING, 400MM BCI
4006NB00T00273
4006NB00T00273
Producători: Laird Technologies
Descriere: SHIELDING GASKET
Producători: Flambeau, Inc.
Descriere: COMPONENT STORAGE PLSTC 10.6X6.6
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW