2055-440-SS-20
RAFRAF
2055-440-SS-20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2055-440-SS-20
Producator / Marca: RAF
Descrierea produsului HEX STANDOFF #4-40 SS 3/8"
Foi de date: 1.2055-440-SS-20.pdf2.2055-440-SS-20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2055-440-SS-20
Număr parc 2055-440-SS-20 Producător RAF
Descriere HEX STANDOFF #4-40 SS 3/8" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98755 pcs Fișa cu date 1.2055-440-SS-20.pdf2.2055-440-SS-20.pdf
Tip Hex Standoff Cu filet /, nefiletată Threaded
Serie - Șurub, Dimensiunea filetului #4-40
Placare Passivated Alte nume 1772-1708
Material Stainless Steel Lungime - În general 0.375" (9.53mm) 3/8"
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female, Female
Caracteristici - Diametru - exterior 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Diametru - interior - descriere detaliata Hex Standoff Threaded #4-40 Stainless Steel 0.375" (9.53mm) 3/8"
Culoare - Între înălțimea consiliului 0.375" (9.53mm) 3/8"
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2055-440-N
2055-440-N
Producători: RAF
Descriere: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 3/8"
In stoc: 69013 pcs
Descarca: 2055-440-N.pdf
RFQ
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: FOCASS OM3 12 X SC/PC- MPO STR X
In stoc: 221 pcs
Descarca:
RFQ
Descriere: CONN PLUG POSTED 20POS PANEL MT
In stoc: 5496 pcs
Descarca: 205509-1.pdf
Descriere: CONN PLUG POSTED 6POS PANEL MT