W3906B0100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
W3906B0100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: W3906B0100
Producator / Marca: Pulse Electronics Corporation
Descrierea produsului RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Foi de date: W3906B0100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile W3906B0100
Număr parc W3906B0100 Producător Pulse Electronics Corporation
Descriere RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13756 pcs Fișa cu date W3906B0100.pdf
VSWR - terminare Cable (100mm) - U.FL
Serie GEMINI Întoarcere pierdere -10dB
Putere - Max 3W ambalare Bulk
Alte nume 1837-1002
W3906B0100-ND
Număr de benzi 1
Tipul de montare Adhesive Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Înălțime (Max) - Câştig 4dBi
Interval de frecvență 698MHz ~ 3.6GHz Grupul de frecvențe Wide Band
Frecvență (centru / bandă) 2.15GHz Caracteristici -
descriere detaliata 2.15GHz LTE Flat Patch RF Antenna 698MHz ~ 3.6GHz 4dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive Aplicații LTE