ST7-28B56
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ST7-28B56
Producator / Marca: Pulse Electronics Corporation
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE
Foi de date: ST7-28B56.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ST7-28B56
Număr parc ST7-28B56 Producător Pulse Electronics Corporation
cantitate valabila 4806 pcs Fișa cu date ST7-28B56.pdf
Greutate 1.1 lbs (499g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 14V, Series 28V
Tensiune - Primar 115V Tensiune - Izolare 2500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 66.80mm L x 55.63mm W Serie Split Bobbin Plug-In
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Single
Putere - Max 36 VA Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 39.62mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 2.6A, Series 1.3A