ST6-48B32
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ST6-48B32
Producator / Marca: Pulse Electronics Corporation
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Foi de date: ST6-48B32.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ST6-48B32
Număr parc ST6-48B32 Producător Pulse Electronics Corporation
cantitate valabila 6247 pcs Fișa cu date ST6-48B32.pdf
Greutate 0.8 lb (362.87g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 24V, Series 48V
Tensiune - Primar 115V Tensiune - Izolare 2500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 57.15mm L x 47.24mm W Serie Split Bobbin Plug-In
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Single
Putere - Max 20 VA Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 36.58mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 800mA, Series 400mA