ST4-48B30
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ST4-48B30
Producator / Marca: Pulse Electronics Corporation
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Foi de date: ST4-48B30.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ST4-48B30
Număr parc ST4-48B30 Producător Pulse Electronics Corporation
Descriere XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3374 pcs Fișa cu date ST4-48B30.pdf
Greutate 0.44 lb (199.58g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 24V, Series 48V
Tensiune - Primar 115V Tensiune - Izolare 2500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 41.40mm L x 33.27mm W Serie Split Bobbin Plug-In
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Single
Putere - Max 6 VA Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 33.27mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 250mA, Series 125mA