RO17102NM
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
RO17102NM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RO17102NM
Producator / Marca: Pulse Electronics Corporation
Descrierea produsului RF ANT 1.9GHZ WHIP STR N MALE
Foi de date: 1.RO17102NM.pdf2.RO17102NM.pdf3.RO17102NM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RO17102NM
Număr parc RO17102NM Producător Pulse Electronics Corporation
Descriere RF ANT 1.9GHZ WHIP STR N MALE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1785 pcs Fișa cu date 1.RO17102NM.pdf2.RO17102NM.pdf3.RO17102NM.pdf
VSWR 2 terminare Connector, N Male
Serie - Întoarcere pierdere -
Putere - Max 50W ambalare Bulk
Alte nume 553-2591 Număr de benzi 1
Tipul de montare Connector Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Înălțime (Max) 4.528" (115.00mm) Câştig 2dBi
Interval de frecvență 1.71GHz ~ 2.17GHz Grupul de frecvențe UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Frecvență (centru / bandă) 1.9GHz Caracteristici -
descriere detaliata 1.9GHz GSM, WLAN Whip, Straight RF Antenna 1.71GHz ~ 2.17GHz 2dBi Connector, N Male Connector Mount Aplicații GSM, WLAN
Tipul antenei Whip, Straight
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
W5101
W5101
Producători: Pulse Electronics Corporation
Descriere: RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH SLDR
In stoc: 15632 pcs
Descarca: W5101.pdf
RFQ
AMB1981
AMB1981
Producători: AMBER wireless GmbH
Descriere: ANTENNA 868MHZ CORNER 142MM SMA