PL9201NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PL9201NL
Producator / Marca: Pulse Electronics Corporation
Descrierea produsului IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X NPB
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PL9201NL
Număr parc PL9201NL Producător Pulse Electronics Corporation
Descriere IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X NPB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11801 pcs Fișa cu date
Tip - Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
ecranare Shielded Serie PL92XX
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) 0.201" (5.10mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 1µH Shielded Inductor 8.7A 5.7 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 5.7 mOhm Max Ratingul curent 8.7A
Curent - saturație 11A