PL9121NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PL9121NLT
Producator / Marca: Pulse Electronics Corporation
Descrierea produsului IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBC
Foi de date: 1.PL9121NLT.pdf2.PL9121NLT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PL9121NLT
Număr parc PL9121NLT Producător Pulse Electronics Corporation
Descriere IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12318 pcs Fișa cu date 1.PL9121NLT.pdf2.PL9121NLT.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
ecranare Shielded Serie PL91XX
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 120µH
Înălțime - așezată (Max) 0.248" (6.30mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 120µH Shielded Inductor 1.3A 253 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 253 mOhm Max Ratingul curent 1.3A
Curent - saturație 1.3A