LP56-100B15
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP56-100B15
Producator / Marca: Pulse Electronics Corporation
Descrierea produsului XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
Foi de date: LP56-100B15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LP56-100B15
Număr parc LP56-100B15 Producător Pulse Electronics Corporation
Descriere XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3935 pcs Fișa cu date LP56-100B15.pdf
Greutate 0.438 lb (198.67g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 28V, Series 56V
Tensiune - Primar - Tensiune - Izolare 1500Vrms
Tip Semi-Toroidal Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 47.63mm L x 39.67mm W Serie Low Profile Plug-In
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 6 VA Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 21.59mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 200mA, Series 100mA