LP10-250B23
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP10-250B23
Producator / Marca: Pulse Electronics Corporation
Descrierea produsului XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Foi de date: LP10-250B23.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LP10-250B23
Număr parc LP10-250B23 Producător Pulse Electronics Corporation
Descriere XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2977 pcs Fișa cu date LP10-250B23.pdf
Greutate 0.313 lb (141.97g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 5V, Series 10V
Tensiune - Primar - Tensiune - Izolare 1500Vrms
Tip Semi-Toroidal Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 47.63mm L x 39.67mm W Serie Low Profile Plug-In
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 2 VA Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 16.51mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 500mA, Series 250mA