RV6NAYSD101A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV6NAYSD101A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RV6NAYSD101A
Producator / Marca: Precision Electronic Components Ltd.
Descrierea produsului POT 100 OHM 1/2W CARBON LINEAR
Foi de date: 1.RV6NAYSD101A.pdf2.RV6NAYSD101A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RV6NAYSD101A
Număr parc RV6NAYSD101A Producător Precision Electronic Components Ltd.
Descriere POT 100 OHM 1/2W CARBON LINEAR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9297 pcs Fișa cu date 1.RV6NAYSD101A.pdf2.RV6NAYSD101A.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Solder Lug
Coeficientul de temperatură - țuguia Linear
Dimensiune - Corp Round - 0.510" Dia x 0.469" H (12.95mm x 11.91mm) Serie RV6
Rotație 295° Material rezistiv Carbon
Rezistență (Ohms) 100 Putere (Wați) 0.5W, 1/2W
ambalare Bulk Alte nume RV6N101C
SU1011S28-D
Numărul de viraje 1 Numărul de bande 1
Tipul de montare Panel Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 100 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug Bucșă filetată 1/4-32
Construit în Switch None Tip de ajustare User Defined
Tipul actuatorului Slotted Lungimea actuatorului 0.875" (22.23mm)
Diametrul acționării 0.125" (3.18mm)