RV4NAYSD353A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSD353A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RV4NAYSD353A
Producator / Marca: Precision Electronic Components Ltd.
Descrierea produsului POT 35K OHM 2W CARBON LINEAR
Foi de date: 1.RV4NAYSD353A.pdf2.RV4NAYSD353A.pdf3.RV4NAYSD353A.pdf4.RV4NAYSD353A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RV4NAYSD353A
Număr parc RV4NAYSD353A Producător Precision Electronic Components Ltd.
Descriere POT 35K OHM 2W CARBON LINEAR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Solder Lug
Coeficientul de temperatură - țuguia Linear
Dimensiune - Corp Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serie RV4
Rotație 314° Material rezistiv Carbon
Rezistență (Ohms) 35k Putere (Wați) 2W
ambalare Bulk Alte nume KU3531S28-D
RV4N353C
Numărul de viraje 1 Numărul de bande 1
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 35k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Bucșă filetată 3/8-32 Construit în Switch None
Tip de ajustare User Defined Tipul actuatorului Slotted
Lungimea actuatorului 0.875" (22.23mm) Diametrul acționării 0.249" (6.32mm)