KKKU5021S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
Precision Electronic Components Ltd.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KKKU5021S28
Producator / Marca: Precision Electronic Components Ltd.
Descrierea produsului POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR
Foi de date: KKKU5021S28.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KKKU5021S28
Număr parc KKKU5021S28 Producător Precision Electronic Components Ltd.
Descriere POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2839 pcs Fișa cu date KKKU5021S28.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Solder Lug
Coeficientul de temperatură - țuguia Linear
Dimensiune - Corp Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Serie KKK
Rotație 314° Material rezistiv Carbon
Rezistență (Ohms) 5k Putere (Wați) 2W
ambalare Bulk Alte nume EX116-3
Q1125326A
Q2745299
Numărul de viraje 1 Numărul de bande 3
Tipul de montare Panel Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 5k Ohm 3 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Bucșă filetată 3/8-32
Construit în Switch None Tip de ajustare User Defined
Tipul actuatorului Slotted Lungimea actuatorului 0.875" (22.23mm)
Diametrul acționării 0.249" (6.32mm)