35NT2R32-416SP.1
PortescapPortescap
35NT2R32-416SP.1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 35NT2R32-416SP.1
Producator / Marca: Portescap
Descrierea produsului STANDARD MOTOR 9000 RPM 24VDC
Foi de date: 35NT2R32-416SP.1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 559 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 559 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 35NT2R32-416SP.1
Număr parc 35NT2R32-416SP.1 Producător Portescap
Descriere STANDARD MOTOR 9000 RPM 24VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 559 pcs Fișa cu date 35NT2R32-416SP.1.pdf
Greutate 0.705 lb (319.78g) Tensiune - evaluat 24VDC
Tip DC Motor Moment de cuplu - Evaluat (oz-in / mNm) 7.94 / 56
Momentul momentului - Momentul maxim (oz-in / mNm) - Stilul de terminare Solder Tab
Dimensiune / Dimensiune Round - 1.378" Dia (35.00mm) Serie 35NT2R32
RPM 9000 RPM Putere - evaluat 37W
Alte nume 1011350114
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Montajul spațiului golurilor 0.866" (22.00mm) Tipul motorului Brushed
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - arbore și rulment 0.492" (12.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Reducerea raportului viteză -
Funcţie Standard Caracteristici -
Tipul encoderului - Diametru - arbore 0.197" (5.00mm)
descriere detaliata Brushed DC Motor Standard 9000 RPM 37W 24VDC Aprobări -