35DBM10B2U-K
PortescapPortescap
35DBM10B2U-K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 35DBM10B2U-K
Producator / Marca: Portescap
Descrierea produsului STEPPER MOTOR PM LINEAR ACT 12V
Foi de date: 1.35DBM10B2U-K.pdf2.35DBM10B2U-K.pdf3.35DBM10B2U-K.pdf4.35DBM10B2U-K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 35DBM10B2U-K
Număr parc 35DBM10B2U-K Producător Portescap
Descriere STEPPER MOTOR PM LINEAR ACT 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Greutate 0.188 lb (85.28g) Tensiune - evaluat 12VDC
Tip Permanent Magnet Linear Actuator Moment de cuplare - Holding (oz-in / mNm) -
Stilul de terminare Wire Leads Pași pe revoluție 48
Unghi pas 7.5° Dimensiune / Dimensiune Round - 1.420" Dia (35.94mm)
Serie 35DBM-K Inerția rotorului -
Alte nume 35DBM10B2UK
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Montajul spațiului golurilor 1.650" (42.00mm) Lungime - arbore și rulment 1.600" (40.56mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Round Shaft
Diametru - arbore 0.138" (3.51mm) descriere detaliata Unipolar Stepper Motor 210mA 12VDC
Ratingul curent 210mA Tip de bobină Unipolar
Rezistența bobinei 58 Ohms Aprobări -
Precizie ±15%
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
35D072
35D072
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: HOUSING PLASTIC CLEAR
In stoc: 13191 pcs
Descarca:
RFQ
35D070
35D070
In stoc: 20302 pcs
Descarca:
RFQ
35D33
35D33
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE CARTRIDGE 35A 500VAC
Descarca: 35D33.pdf
20DAM10D2U-K
20DAM10D2U-K
Producători: Portescap
Descriere: STEPPER MOTOR PM LINEAR ACT 12V
Descarca: 20DAM10D2U-K.pdf
35DBM10B2U-L
35DBM10B2U-L
Producători: Portescap
Descarca: 35DBM10B2U-L.pdf
35DBM10B2U-K
35DBM10B2U-K
Descarca: 35DBM10B2U-K.pdf
PD57-2-1161
PD57-2-1161
Producători: TRINAMIC Motion Control GmbH
Descriere: STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V
In stoc: 431 pcs
Descarca: PD57-2-1161.pdf
81042
Producători: Makeblock
Descriere: 42BYG STEPPER MOTOR
Descarca: 81042.pdf
35D
35D
Producători: Apex Tool Group
Descriere: JAWS STRT 380&383
35D33R
35D33R
Producători: Bussmann (Eaton)
Descarca: 35D33R.pdf
35D013
35D013
Descriere: COVER DUST METAL FOR PRD RELAYS
Descarca: 35D013.pdf
35D33Q
35D33Q
Descarca: 35D33Q.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW