17S78-208P.1
PortescapPortescap
17S78-208P.1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 17S78-208P.1
Producator / Marca: Portescap
Descrierea produsului STANDARD MOTOR 10000 RPM 6VDC
Foi de date: 17S78-208P.1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 17S78-208P.1
Număr parc 17S78-208P.1 Producător Portescap
Descriere STANDARD MOTOR 10000 RPM 6VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1157 pcs Fișa cu date 17S78-208P.1.pdf
Greutate 0.042 lb (19.05g) Tensiune - evaluat 6VDC
Tip DC Motor Moment de cuplu - Evaluat (oz-in / mNm) 0.34 / 2.6
Momentul momentului - Momentul maxim (oz-in / mNm) - Stilul de terminare Solder Tab
Dimensiune / Dimensiune Round - 0.669" Dia (17.00mm) Serie 17S78
RPM 10000 RPM Putere - evaluat 2.4W
Alte nume 1011171003
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Montajul spațiului golurilor 0.394" (10.00mm) Tipul motorului Brushed
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - arbore și rulment 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Reducerea raportului viteză -
Funcţie Standard Caracteristici -
Tipul encoderului - Diametru - arbore 0.059" (1.50mm)
descriere detaliata Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 2.4W 6VDC Aprobări -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
17S14D-400L5
17S14D-400L5
Producători: Rosenberger
Descriere: CONN SMP PLUG STR 50OHM PCB