EM4964-SS-552#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EM4964-SS-552#
Producator / Marca: Pomona Electronics
Descrierea produsului CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 46'
Foi de date:
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EM4964-SS-552#
Număr parc EM4964-SS-552# Producător Pomona Electronics
cantitate valabila 1428 pcs Fișa cu date
Stil BNC to BNC Serie -
Alte nume 4367667
EM4964-SS-552
Temperatura de Operare 50°C
Lungime 552.0" (14.0m) 46.0' Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable
Impedanta 50 Ohms Gen Male to Male
Frecvență - Max 10kHz Caracteristici Shielded
descriere detaliata Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male 4.95mm OD Coaxial Cable 552.0" (14.0m) 46.0' Culoare Black
Tip cablu 4.95mm OD Coaxial Cable Al doilea conector BNC Male Plug