BC20SC15-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
BC20SC15-04 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BC20SC15-04
Producator / Marca: Peerless by Tymphany
Descrierea produsului TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 86.7DB
Foi de date: BC20SC15-04.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1136 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BC20SC15-04
Număr parc BC20SC15-04 Producător Peerless by Tymphany
Descriere TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 86.7DB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8382 pcs Fișa cu date BC20SC15-04.pdf
Tip Tweeter terminare Solder Eyelet(s)
Tehnologie Magnetic Dimensiune / Dimensiune 2.610" Dia (66.30mm)
Formă Round Serie BC
Evaluări - Putere - evaluat 80W
Locația portului Top ambalare Bulk
Alte nume T04-1EM198701 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Magnet Nd-Fe-B Material - Con Cloth
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Impedanta 3.56 Ohms Înălțime - așezată (Max) 1.034" (26.26mm)
Interval de frecvență 1.5kHz ~ 20kHz Frecventa - Self Resonant 1579.55Hz
Eficiență - dBA 86.70 Eficiență - tip Half Space Sensitivity
Eficiență - Testarea 1W/1M descriere detaliata 3.56 Ohms Tweeter Tweeter 80W 1.5kHz ~ 20kHz Top Round 86.7dB
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BC212B
BC212B
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TRANS PNP 50V 0.1A TO-92