| Număr parc | PSR1636-50 | Producător | Parlex Corp. |
|---|---|---|---|
| Descriere | CABLE FLAT FLEX 50COND 0.050" | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 30783 pcs | Fișa cu date | PSR1636-50.pdf |
| Sârmă ecartament | 30 AWG (Equivalent) | Voltaj | 300V |
| Serie | PSR1636 | Evaluări | UL Style 2643 |
| Pas | 0.050" (1.27mm) | Alte nume | 1431-BYY0074LN PS-1636-50 PSR163650 |
| Temperatura de Operare | 105°C | Numărul de conductori | 50 |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Jacket (Izolație) Grosime | 0.0020" (0.051mm) |
| Material jachetă (izolație) | Polyester | Caracteristici | Conductor 1 Tinned |
| descriere detaliata | 50 Conductor 0.050" (1.27mm) Flat Flex Cable | Ratingul curent | 2.5A |
| Grosimea conductorului | 0.003" (0.08mm) | Îndepărtarea conductorilor | - |
| Materialul conductorului | Copper, Bare | Lățimea cablului | 2.55" (64.77mm) |