| Număr parc | PSR1636-20 | Producător | Parlex Corp. |
|---|---|---|---|
| Descriere | CABLE FLAT FLEX 20COND 0.050" | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 182 pcs | Fișa cu date | PSR1636-20.pdf |
| Sârmă ecartament | 30 AWG (Equivalent) | Voltaj | 300V |
| Serie | PSR1636 | Evaluări | UL Style 2643 |
| Pas | 0.050" (1.27mm) | Alte nume | 1431-BYY0069LN AE20-500 PS-1636-20 PSR1636-20 C PSR163620 |
| Temperatura de Operare | 105°C | Numărul de conductori | 20 |
| Jacket (Izolație) Grosime | 0.0020" (0.051mm) | Material jachetă (izolație) | Polyester |
| Caracteristici | Conductor 1 Tinned | descriere detaliata | 20 Conductor 0.050" (1.27mm) Flat Flex Cable |
| Ratingul curent | 2.5A | Grosimea conductorului | 0.003" (0.08mm) |
| Îndepărtarea conductorilor | - | Materialul conductorului | Copper, Bare |
| Lățimea cablului | 1.05" (26.67mm) | Lungimea cablului | 500' (152.4m) |