| Număr parc | PSR1635-20 | Producător | Parlex Corp. |
|---|---|---|---|
| Descriere | CABLE FLAT FLEX 20COND 0.100" | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 166 pcs | Fișa cu date | PSR1635-20.pdf |
| Sârmă ecartament | 27 AWG (Equivalent) | Voltaj | 300V |
| Serie | PSR1635 | Evaluări | UL Style 2643 |
| Pas | 0.100" (2.54mm) | Alte nume | 1-88586-9 1431-BYY0052LN AF20 AF20-500 AF20-ND PS-1635-20 PSR163520 |
| Temperatura de Operare | 105°C | Numărul de conductori | 20 |
| Jacket (Izolație) Grosime | 0.0020" (0.051mm) | Material jachetă (izolație) | Polyester |
| Caracteristici | Conductor 1 Tinned | descriere detaliata | 20 Conductor 0.100" (2.54mm) Flat Flex Cable |
| Ratingul curent | 3A | Grosimea conductorului | 0.003" (0.08mm) |
| Îndepărtarea conductorilor | - | Materialul conductorului | Copper, Bare |
| Lățimea cablului | 2.10" (53.34mm) | Lungimea cablului | 500' (152.4m) |