PSPR30051AA-30
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSPR30051AA-30
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FLXSTRP 30POS 1.27MM 2"
Foi de date: PSPR30051AA-30.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSPR30051AA-30
Număr parc PSPR30051AA-30 Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FLXSTRP 30POS 1.27MM 2" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28311 pcs Fișa cu date PSPR30051AA-30.pdf
Stilul de terminare - Serie -
Pas 0.050" (1.27mm) Numărul de conductori 30
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungimea - expunerea se termină 0.125" (3.18mm)
Lungime 2.000" (50.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 30 Position Flexstrip Cable 0.050" (1.27mm) 2.000" (50.80mm) Tip cablu Flexstrip