100R9-203B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100R9-203B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 9POS 1.00MM 7.99"
Foi de date: 1.100R9-203B.pdf2.100R9-203B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 100R9-203B
Număr parc 100R9-203B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 9POS 1.00MM 7.99" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS