100R3-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100R3-51B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 3POS 1.00MM 2"
Foi de date: 1.100R3-51B.pdf2.100R3-51B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 100R3-51B
Număr parc 100R3-51B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 3POS 1.00MM 2" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106347 pcs Fișa cu date 1.100R3-51B.pdf2.100R3-51B.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.039" (1.00mm) Alte nume 100R03-51B
100R03-51B-ND
Numărul de conductori 3 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungimea - expunerea se termină 0.140" (3.56mm) Lungime 2.000" (50.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 3 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 2.000" (50.80mm)