100R27-152B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100R27-152B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 27POS 1.00MM 5.98"
Foi de date: 1.100R27-152B.pdf2.100R27-152B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 100R27-152B
Număr parc 100R27-152B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 27POS 1.00MM 5.98" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33563 pcs Fișa cu date 1.100R27-152B.pdf2.100R27-152B.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.039" (1.00mm) Numărul de conductori 27
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungimea - expunerea se termină 0.140" (3.56mm)
Lungime 5.984" (152.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 27 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 5.984" (152.00mm) Tip cablu FFC, FPC