100R23-102B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100R23-102B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 23POS 1.00MM 4"
Foi de date: 1.100R23-102B.pdf2.100R23-102B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 100R23-102B
Număr parc 100R23-102B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 23POS 1.00MM 4" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42072 pcs Fișa cu date 1.100R23-102B.pdf2.100R23-102B.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.039" (1.00mm) Numărul de conductori 23
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungimea - expunerea se termină 0.140" (3.56mm)
Lungime 4.000" (101.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 23 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 4.000" (101.60mm) Tip cablu FFC, FPC