100R21-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100R21-51B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 21POS 1.00MM 2"
Foi de date: 1.100R21-51B.pdf2.100R21-51B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 100R21-51B
Număr parc 100R21-51B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 21POS 1.00MM 2" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47068 pcs Fișa cu date 1.100R21-51B.pdf2.100R21-51B.pdf
Stilul de terminare Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serie -
Pas 0.039" (1.00mm) Numărul de conductori 21
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungimea - expunerea se termină 0.140" (3.56mm)
Lungime 2.000" (50.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 21 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 2.000" (50.80mm) Tip cablu FFC, FPC