050R24-76B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R24-76B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 050R24-76B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 24POS 0.50MM 3"
Foi de date: 1.050R24-76B.pdf2.050R24-76B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 050R24-76B
Număr parc 050R24-76B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 24POS 0.50MM 3" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS