050R22-152B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R22-152B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 050R22-152B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 22POS 0.50MM 5.98"
Foi de date: 1.050R22-152B.pdf2.050R22-152B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 050R22-152B
Număr parc 050R22-152B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 22POS 0.50MM 5.98" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS