PRL100BY-B
PanduitPanduit
Panduit
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRL100BY-B
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului LABEL ID RATINGS 1.63"X1" BK/YL
Foi de date: PRL100BY-B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PRL100BY-B
Număr parc PRL100BY-B Producător Panduit
cantitate valabila 5349 pcs Fișa cu date PRL100BY-B.pdf
Tip Label Serie -
ambalare Bulk Alte nume 07498388871
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Vinyl
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul etichetei -
Dimensiunea etichetei 1.63" L x 1.00" W (41.4mm x 25.4mm) Pentru utilizare cu / produse asemănătoare -