PLWP30SC-D30
PanduitPanduit
PLWP30SC-D30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLWP30SC-D30
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului TIE CENT WING PUSH MNT HS BK5.8"
Foi de date: 1.PLWP30SC-D30.pdf2.PLWP30SC-D30.pdf3.PLWP30SC-D30.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLWP30SC-D30
Număr parc PLWP30SC-D30 Producător Panduit
cantitate valabila 337956 pcs Fișa cu date 1.PLWP30SC-D30.pdf2.PLWP30SC-D30.pdf3.PLWP30SC-D30.pdf
Sârmă / cablu de tip Tie Standard, Locking Lăţime 0.190" (4.83mm)
Rezistență la tracțiune 50 lbs (22.68 kg) Serie PAN-TY® PLWP
ambalare 500 per Pkg Tipul de montare Push Mount, Winged Arrowhead
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Lungime - Aproximativ 5.75" Lungime - Actuală 0.483' (147.32mm, 5.80")
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Heat Stabilized
descriere detaliata Standard, Locking Black 1.18" (30.00mm) 0.190" (4.83mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.483' (147.32mm, 5.80") Culoare Black
Bundle Diameter 1.18" (30.00mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PLWP3H-TL
PLWP3H-TL
Producători: Panduit
Descriere: TIE WING PUSH MNT PAN TY NAT
In stoc: 113541 pcs
Descarca: PLWP3H-TL.pdf
RFQ
PLWP2SA-D
PLWP2SA-D
Producători: Panduit
Descriere: TIE WING PUSH MNT STD NAT 7.7"
In stoc: 363629 pcs
Descarca: PLWP2SA-D.pdf
RFQ
PLWP2SB-D
PLWP2SB-D
Descriere: TIE WING PUSH MNT STD NAT 7.8"