PFM2X60WHT
PanduitPanduit
Panduit
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFM2X60WHT
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului TAPE MARKING WHITE 2"X 60YDS
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PFM2X60WHT
Număr parc PFM2X60WHT Producător Panduit
Descriere TAPE MARKING WHITE 2"X 60YDS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1283 pcs Fișa cu date
Lăţime 2.00" (50.80mm) Grosime - suport, transportator -
Grosime - Adeziv - Grosime 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Interval de temperatură -14°F ~ 140°F (-26°C ~ 60°C) Tipul de bandă Marking