MPMS25-M0
PanduitPanduit
Panduit
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPMS25-M0
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului MASONRY PUSH MNT STD 0.25" HOLE
Foi de date: MPMS25-M0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPMS25-M0
Număr parc MPMS25-M0 Producător Panduit
Descriere MASONRY PUSH MNT STD 0.25" HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 200358 pcs Fișa cu date MPMS25-M0.pdf
Tip Single Opening Dimensiune / Dimensiune 0.40" L x 0.39" W x 1.24" H (10.2mm x 9.9mm x 31.5mm)