MLTC2H-LP316
PanduitPanduit
MLTC2H-LP316 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLTC2H-LP316
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului TIE 316SS POLY EDGE 250# 2"DIA
Foi de date: 1.MLTC2H-LP316.pdf2.MLTC2H-LP316.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MLTC2H-LP316
Număr parc MLTC2H-LP316 Producător Panduit
cantitate valabila 29260 pcs Fișa cu date 1.MLTC2H-LP316.pdf2.MLTC2H-LP316.pdf
Sârmă / cablu de tip Tie Standard, Locking Lăţime 0.310" (7.87mm)
Rezistență la tracțiune 250 lbs (113.40 kg) Serie Pan-Steel® MLTC
ambalare 50 per Pkg Alte nume 298-9970
MLTC2H-LP316-ND
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Stainless Steel 316, Nylon Coated Lungime - Aproximativ 8.00"
Lungime - Actuală 0.658' (200.66mm, 7.90") Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Corrosion Resistance, UV Resistant descriere detaliata Standard, Locking Black 2.00" (50.80mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 0.658' (200.66mm, 7.90")
Culoare Black Bundle Diameter 2.00" (50.80mm)