HSTTP75-C
Prezentarea produsului
Număr parc: HSTTP75-C
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului HEAT SHRINK PVC .75" X 100'
Foi de date: 1.HSTTP75-C.pdf2.HSTTP75-C.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
  • Mesaj
Specificațiile HSTTP75-C
Număr parc HSTTP75-C Producător Panduit
cantitate valabila 4811 pcs Fișa cu date 1.HSTTP75-C.pdf2.HSTTP75-C.pdf
Tip Tubing, Flexible Raportul contracției 2 to 1
Scade temperatura 100°C Serie HSTTP
Grosimea pereților recuperate 0.035" (0.89mm) Temperatura de Operare -20°C ~ 105°C
Lungime 100.0' (30.5m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable
Diametrul interior - furnizat 0.750" (19.05mm) Diametrul interior - recuperat 0.375" (9.53mm)
Caracteristici Cut Resistant, Flame Retardant, Fuel and Oil Resistant, Solder Resistant, UV Resistant descriere detaliata Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Black 100.0' (30.5m)