HSTT75-T5
PanduitPanduit
Panduit
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HSTT75-T5
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului HEAT SHRINK GRN .75" X 200'
Foi de date: 1.HSTT75-T5.pdf2.HSTT75-T5.pdf3.HSTT75-T5.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 244 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 244 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HSTT75-T5
Număr parc HSTT75-T5 Producător Panduit
Descriere HEAT SHRINK GRN .75" X 200' Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 244 pcs Fișa cu date 1.HSTT75-T5.pdf2.HSTT75-T5.pdf3.HSTT75-T5.pdf
Tip Tubing, Flexible Raportul contracției 2 to 1
Scade temperatura 90°C Serie HSTT
Grosimea pereților recuperate 0.030" (0.76mm) Temperatura de Operare -55°C ~ 135°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Polyolefin (PO), Irradiated
Lungime 200.0' (61.0m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametrul interior - furnizat 0.750" (19.05mm) Diametrul interior - recuperat 0.375" (9.53mm)
Caracteristici Flame Retardant descriere detaliata Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Green 200.0' (61.0m)