HSTT75-C6
PanduitPanduit
Panduit
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HSTT75-C6
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului HEAT SHRINK BLUE .75"
Foi de date: HSTT75-C6.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 529 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 529 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HSTT75-C6
Număr parc HSTT75-C6 Producător Panduit
Descriere HEAT SHRINK BLUE .75" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 529 pcs Fișa cu date HSTT75-C6.pdf
Tip Tubing, Flexible Raportul contracției 2 to 1
Scade temperatura 90°C Serie HSTT
Grosimea pereților recuperate 0.030" (0.76mm) Alte nume 07498384903
Temperatura de Operare -55°C ~ 135°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO), Irradiated Lungime 100.0' (30.5m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul interior - furnizat 0.750" (19.05mm)
Diametrul interior - recuperat 0.375" (9.53mm) Caracteristici Flame Retardant
descriere detaliata Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Blue 100.0' (30.5m) Culoare Blue