FSF85-16-L
PanduitPanduit
Panduit
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSF85-16-L
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului FERRULE INS VNL AWG4 BK 3/4"
Foi de date: FSF85-16-L.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
  • Mesaj
Specificațiile FSF85-16-L
Număr parc FSF85-16-L Producător Panduit
cantitate valabila 3551 pcs Fișa cu date FSF85-16-L.pdf
Tip Single Wire Stil DIN
mărimea 4 AWG (25mm²) Serie Pan-Term®
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Lungime - Pin 16.00mm
Lungime - În general 29.00mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable
Izolatie Insulated descriere detaliata Black Wire Ferrule Connector DIN 4 AWG (25mm²) Single Wire