FSF76-10-D
PanduitPanduit
Panduit
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSF76-10-D
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului FERRULE INS VNL AWG20 BL 17/32"
Foi de date: FSF76-10-D.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
  • Mesaj
Specificațiile FSF76-10-D
Număr parc FSF76-10-D Producător Panduit
cantitate valabila 3663 pcs Fișa cu date FSF76-10-D.pdf
Tip Single Wire Stil DIN
mărimea 20 AWG (0.75mm²) Serie Pan-Term®
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Lungime - Pin 10.00mm
Lungime - În general 16.00mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable
Izolatie Insulated descriere detaliata Blue Wire Ferrule Connector DIN 20 AWG (0.75mm²) Single Wire