CLTS35F-C
PanduitPanduit
CLTS35F-C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CLTS35F-C
Producator / Marca: Panduit
Descrierea produsului HOSE 0.35" ID POLY 100' BLACK
Foi de date: 1.CLTS35F-C.pdf2.CLTS35F-C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CLTS35F-C
Număr parc CLTS35F-C Producător Panduit
Descriere HOSE 0.35" ID POLY 100' BLACK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1820 pcs Fișa cu date 1.CLTS35F-C.pdf2.CLTS35F-C.pdf
Grosimea peretelui 0.006" ~ 0.025" (0.15mm ~ 0.64mm) Introduceți atribute Convoluted, Corrugated
Tip Wire Loom, Protective Hose Serie CLTS
Alte nume 07498362249
CLTS35F-C-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 50°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Inflamabilitate UL94 HB
Material Polyethylene (PE) Protecția lichidelor -
Lungime 100' (30.48m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Protecția împotriva căldurii - Caracteristici Crush Resistant, Impact Resistant
Protecția mediului - Diametru - exterior 0.503" (12.79mm)
Diametru - interior 0.350" (8.89mm) descriere detaliata Black Polyethylene (PE) Convoluted, Corrugated Wire Loom, Protective Hose 0.350" (8.89mm) 100' (30.48m)