XP0650100L
PanasonicPanasonic
XP0650100L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XP0650100L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS 2NPN 50V 0.1A SMINI6
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile XP0650100L
Număr parc XP0650100L Producător Panasonic
Descriere TRANS 2NPN 50V 0.1A SMINI6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6789 pcs Fișa cu date
Tensiune - emițător colector (Max) 50V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA
Tip tranzistor 2 NPN (Dual) Pachetul dispozitivului furnizor SMINI6-G1
Serie - Putere - Max 150mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Alte nume XP0650100LDKR Temperatura de Operare 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - tranziție 150MHz
descriere detaliata Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMINI6-G1 DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 2mA, 10V
Curentul curent - colector (max) 100µA Curent - Colector (Ic) (Max) 100mA