XP0621100L
PanasonicPanasonic
XP0621100L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XP0621100L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS PREBIAS DUAL NPN SMINI6
Foi de date: XP0621100L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XP0621100L
Număr parc XP0621100L Producător Panasonic
Descriere TRANS PREBIAS DUAL NPN SMINI6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 204263 pcs Fișa cu date XP0621100L.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 50V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA