XN0621500L
PanasonicPanasonic
XN0621500L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XN0621500L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6
Foi de date: XN0621500L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XN0621500L
Număr parc XN0621500L Producător Panasonic
cantitate valabila 229702 pcs Fișa cu date XN0621500L.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 50V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA