XN0440400L
PanasonicPanasonic
XN0440400L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XN0440400L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS 2PNP 10V 0.5A MINI6
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile XN0440400L
Număr parc XN0440400L Producător Panasonic
Descriere TRANS 2PNP 10V 0.5A MINI6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4682 pcs Fișa cu date
Tensiune - emițător colector (Max) 10V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 8mA, 400mA