XN0431100L
PanasonicPanasonic
XN0431100L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XN0431100L
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W MINI6
Foi de date: XN0431100L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile XN0431100L
Număr parc XN0431100L Producător Panasonic
Descriere TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W MINI6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3695 pcs Fișa cu date XN0431100L.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 50V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA